Investujte do svojho sna !

Stavebné a lesné pozemky v krásnom Chorvátsku !
Ak snívate o vlastnom dome pri mori alebo chcete investovať do perspektívnej lokality, 
naše stavebné pozemky v Chorvátsku sú ideálnou príležitosťou. 


Investujte do svojho sna !

Chorvátsko, s jeho malebnými pobrežiami, nádhernými plážami a historickými mestami, sa stalo jedným z najvyhľadávanejších miest pre investície do nehnuteľnosti v Európe.

Ak snívate o vlastnom dome pri mori alebo chcete investovať do perspektívnej lokality, naše stavebné pozemky v Chorvátsku sú ideálnou príležitosťou.

V prípade vážneho záujmu bude dohodnutá osobná prehliadka pozemkov a následne budú klientovi poskytnuté aj doplnkové informácie a dokumenty !

Perfektná lokalita pre váš nový domov !

IMG_3405
IMG_3359

POZEMKY

Lesné
47,- € / m2
  •  

POZEMKY

Stavebné
Od 12,- € / do 99,- € / m2
  •  

Ponúkame na predaj lukratívne stavebné a lesné pozemky o výmere 100.211 m2 v obvode obce Karlobag v Licko-senjskej župe na severe Dalmácie v Chorvátsku.
Nachádzajú sa na kopci 900m od mora s luxusným výhľadom. Príjazd je po asfaltovej prístupovej ceste. Časť pozemku lemuje les, niektoré sa rozprestierajú na lúke, iné majú povrch pokrytý kamenivom, ktoré je využiteľné ako stavebný materiál.

 

Pozemky sú na väčšine územia určené na výstavbu rodinných domov a apartmánov. Na pozemku sa nachádza prípojka na verejný vodovod a elektrická prípojka. Výstavba tam už v súčasnosti prebieha. Časti pozemku s najnižšou predajnou cenou sa nachádzajú pri lese, kde je tiež po schválení rozšírenia stavebného územia plánovaná výstavba RD.

POZEMKY V CHORVÁTSKU

MÁTE ZÁUJEM ? KONTAKTUJTE NÁS

wiwagroup1@gmail.com

Post Views: 1 340